Masz pytanie?|+48 570 683 000|hello@magicznyprezent.pl
Strona główna/Wystrzałowa randka na strzelnicy

Wystrzałowa randka na strzelnicy

159,00

Kochacie się tak mocno, że moglibyście wybuchnąć? Czy też w związku zabrakło iskry i potrzebujecie zapalnika, żeby poznać się na nowo? A może chcecie raz na zawsze rozstrzygnąć, kto ma lepszego cela i powinien dzierżyć pilot do telewizora? Wizyta na strzelnicy we dwoje nie sprawi może, że trafi Was strzała Amora, ale przynajmniej będziecie się dobrze bawić w zupełnie niecodziennej atmosferze.

Opis

Sprawdźcie, kto w tym związku nosi… broń!

 

Nawet jeśli nigdy nie mieliście broni w ręku (czyżby ktoś miał zwolnienie z Przysposobienia Obronnego w szkole?), podczas wystrzałowej randki na strzelnicy szybko ogarniecie podstawy. Profesjonalny instruktor przeprowadzi Was przez teorię i zasady bezpieczeństwa, a następnie zapozna ze specjalnie dobranym zestawem broni. 

 

Podczas sesji oddacie łącznie 100 strzałów, co gwarantuje zabawę na 100%:

  • po 10 strzałów z pistoletu CZ-75 Kadet,
  • po 10 strzałów z pistoletu CZ- 122,
  • po 30 strzałów z karabinka M4 0,22.

 

A może pokochacie… strzelanie?

 

PM Shooter to najlepsze miejsce na rozpoczęcie przygody ze strzelaniem. 8 torów gwarantuje, że nie będzie problemów z rezerwacją. Nowoczesne tarczociągi pozwalają na szybkie i efektywne strzelanie. Zmęczenie kolejnymi seriami z broni palnej szybko pokonacie w poczekalni, w której serwujemy napoje. 

 

Pakiet zrealizujecie na strzelnicy w Warszawie przy ul.Krakowiaków 80a. Strzelnica jest zadaszona i całoroczna. Obiekt gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla strzelców, jak i obserwatorów.

Go to Top