Masz pytanie?|+48 570 683 000|hello@magicznyprezent.pl
Strona główna/Wirtualna Rozrywka

Wirtualna Rozrywka

100,00400,00

Produkt dostępny na zamówienie

Czy ktoś ma ochotę wejść do niezwykłego świata rozrywki? To bardzo proste! Wirtualna rzeczywistość i najnowsze technologie umożliwią dalekie podróże, eskapady w czasie i przeżywanie ekscytujących przygód! To wspaniały sposób na fantastyczną rozrywkę, dostępną szybko i łatwo! Wystarczy, że zamówisz nasz Magiczny Prezent!

Opis

VRWarsaw to miejsce niezwykłe, zaproś tu swoich przyjaciół. Gwarantujemy, że zabawa jest cudowna! Do dyspozycji są stanowiska siedzące i stojące, ponad 70 gier i aplikacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Wirtualna rzeczywistość to znacznie więcej niż klasyczna gra komputerowa, w którą możesz pograć sobie w domu. Za pomocą specjalnych gogli uczestnik przeniesie się do innego świata, gdzie fantazja nie ma granic. Najwyższej jakości sprzęt i gadżety urozmaicające grę sprawią, że wszystko, co się przeżywa, jest niezwykle realne!

W jednej chwili można przenieść się na inną planetę, na dno oceanu czy do świata, który nastanie dopiero za kilkaset lat. VRWarsaw to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku, mamy propozycje zarówno dla małych, jak i dużych!

 

Zdecyduj się na Imprezę w wirtualnej rzeczywistości — Twój Magiczny Prezent, który:
• daje niezwykłe doznania,
• jest fascynującym doświadczeniem,
• przyniesie ekscytujące emocje,
• jest doskonałym pomysłem na wesołą imprezę ze znajomymi!

Już dziś zamów nasz Magiczny Prezent!

Informacje dodatkowe

Liczba osób

Dwie – 100zł, Cztery – 200zł, Osiem – 400zł

Go to Top