Masz pytanie?|+48 570 683 000|hello@magicznyprezent.pl
Strona główna/VIP BALon

VIP BALon

2 799,00

Przelot balonem VIP BALon spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających obdarowywanych. Specjalnie zaprojektowane fotele zapewnią spokój i wygodę, a atmosferę  z podniebnych przestworzy trudno zapomnieć! Wybierz ten prezent na rocznicę czy oświadczyny…

Opis

Wygodnie, niecodziennie, nadzwyczajnie – tak w skrócie opowiedzieć można o przelocie balonem VIP. To przelot dla dwojga w specjalnie zaprojektowanych fotelach, w których nie tylko można poczuć się komfortowo, ale też bardzo bezpiecznie. Niezwykłe widoki, które podziwiać można z niecodziennej perspektywy – w specjalnie dobranych lokalizacjach – pozwolą na długi czas zapomnieć o sprawach codziennych. Wyprawa balonem w okolice Jeleniej Góry lub innej lokalizacji to możliwość spędzenia przemiłych chwil w przestworzach. Dla pary to niecodzienne przeżycie może stać się symbolicznym prezentem z okazji rocznicy czy wspaniałą okazją do wyznania uczuć… Podniebny lot sprzyja romantycznym rozmowom, sprawiając, że czujemy nietypową atmosferę przestworzy… Zabierz swoją partnerkę lub partnera w tę podróż, zapewniając mu lub jej chwile, które pozwalają poczuć się wyjątkowo. Czas spędzony wspólnie w balonie na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach, jako wspólna wyprawa w nieznane. Jeśli zależy Ci na szczególnym prezencie, o którym będziecie mogli opowiadać w nieskończoność, zdecyduj się na lot VIP BALon.

 

Dodatkowe informacje:

Firma podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Oprócz wyszczególnionych lokalizacji istnieje możliwość dojazdu do dowolnego miejsca w Polsce.

Go to Top