Masz pytanie?|+48 570 683 000|hello@magicznyprezent.pl
Strona główna/Odlot – Grupowy lot widokowy balonem

Odlot – Grupowy lot widokowy balonem

695,003 045,00

W pełni bezpieczny przelot balonem to prawdziwie ekscytujący prezent na wyjątkowe okazje. Wspólne przygotowanie lotu, poczęstunek i chrzest na Areonautę – te elementy tworzą nietypowy podarunek. Bajeczny czas dla każdego obdarowanego, który ceni sobie nietuzinkowe prezenty!

Opis

Wiele osób marzy, aby chociaż raz wznieść się w przestworza nie na pokładzie samolotu, ale w prawdziwym balonie. Teraz jest możliwe, dzięki certyfikowanemu przelotowi, spełniającemu wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Przygoda rozpoczyna się już przy wsiadaniu do gondoli i z każdą minutą staje się coraz bardziej atrakcyjna. Osoby prowadzące zapraszają również do rozkładania balonu – taka okazja zdarza się rzadko… Prezent w postaci lotu balonem to doskonały pomysł na wyjątkowe spędzenie czasu. Obdarowane osoby na długo zapamiętają emocje, jakie towarzyszyć będą w trakcie wznoszenia się i podziwiania z perspektywy lotu ptaka wybranych do tego, szczególnych z tej perspektywy okolic. To w tym wariancie prezentu im większa grupa osób, tym lot staje się tańszy! Podziwiajcie wspólnie widoki przy lampce szampana, a po zakończeniu lotu weźcie udział w chrzcie na Areonautę. Ten lot widokowy to także drobny poczęstunek i możliwość zaznajomienia się z technikami lotu balonem, które przybliży pilot. Marzenie z dzieciństwa stało się możliwe – już dziś zarezerwuj przelot balonem w wybranej lokalizacji.

 

Dodatkowe informacje:

Firma podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Oprócz wyszczególnionych lokalizacji istnieje możliwość dojazdu do dowolnego miejsca w Polsce.

Informacje dodatkowe

Liczba osób

Jedna – 695 zł, Dwie – 1290 zł, Trzy – 1785 zł, Cztery – 2100 zł, Pięć – 2475, Sześć – 2670 zł, Siedem – 3045

Go to Top