Masz pytanie?|+48 570 683 000|hello@magicznyprezent.pl
Strona główna/Wspinaczkowa Przygoda dla dzieci i młodzieży z upominkiem

Wspinaczkowa Przygoda dla dzieci i młodzieży z upominkiem

169,00239,00

Każde dziecko można zarazić pasją do aktywnego spędzania czasu. Wystarczy, że pokaże się mu sport w atrakcyjny sposób. Doskonale posłuży do tego karnet na wspinaczkę pod okiem sprawdzonego instruktora.

Opis

Hart ducha i wolę walki warto obudzić już  w młodym wieku. Najlepszym narzędziem do tego jest sport, a szczególnie ten w rodzaju wspinaczki, gdzie celem samym w sobie jest pokonywanie trudności. Wyzwanie, jakim jest wdrapanie się na szczyt to nic innego, jak kształtowanie charakteru. Dlatego tak cennym prezentem dla osób w młodym wieku – dzieci i młodzieży. Tego rodzaju prezent może obudzić pasję do aktywnego spędzania czasu. “Wspinaczkowa przygoda” to prezent, który świetnie nadaje się dla początkujących maluchów, które jeszcze nigdy wcześniej nie zdecydowały się wspinać, a teraz będą mogły nauczyć się podstaw techniki pod okiem sprawdzonego instruktora…

“Wspinaczkowa przygoda” sprawdzi się również, jeśli dziecko rozpoczęło już swoją przygodę ze wspinaniem i zależy mu na doskonaleniu umiejętności. Taki prezent sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci z inicjatywą, które lubią nowe doświadczenia. Wstęp na zajęcia z instruktorem to także doskonały sposób na to, aby obudzić ducha walki w dzieciach, które do tej pory spędzały czas mniej aktywnie. Spraw prezent “Wspinaczkowa przygoda” bliskiemu maluchowi lub nastolatkowi i obudź w nim prawdziwą pasję, która pozwala rozwijać tak ważne cechy charakteru. Gwarantujemy, że doświadczony instruktor w placówce odpowiednio pokieruje dzieckiem, dzięki czemu nie zniechęci się ono łatwo w obliczu niecodziennego wyzwania, jakim jest wspinaczka. Obudź w bliskim Ci dziecku prawdziwą pasję, która pomaga kształtować charakter.

W skład atrakcji wchodzi:
•Wprowadzenie: nazewnictwo, używanie odpowiedniego sprzętu, wiązanie węzłów
•Wypożyczenie niezbędnego sprzętu wspinaczkowego (z wyłączeniem butów)
•Opieka instruktora
•Upominek od Reni Sport z logo firmy

Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą się wspinać tylko pod nadzorem instruktora lub rodziców/prawnych opiekunów.
Młodzież od 16 – 18 roku życia może wspinać się samodzielnie tylko na podstawie pisemnej zgody rodziców /prawnych opiekunów.

Go to Top